Aktualny czas lokalny w Schofield Barracks, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Schofield Barracks? Odpowiedź: Schofield Barracks (Hawaii) znajduje się w "HST" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -10) a czas letni to Nieaktywny ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 03:38 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Brak znanych zmian.
» Schofield Barracks Zmiana czasu 2026, 2027 (Pacific/Honolulu) »
| Schofield Barracks info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 16 370 = 0.053‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 265 m |
| współrzędne GPS | 21° 29' 54.1" Północ, 158° 3' 54.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 2390.4 km (1485.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 7616.7 km (4732.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Schofield Barracks jako domyślne miasto
Pora dnia w Schofield Barracks teraz
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.053‰ USA Populacja



