Aktualny czas lokalny w Scotch Plains, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scotch Plains? Odpowiedź: Scotch Plains (New Jersey) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scotch Plains zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scotch Plains Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Scotch Plains info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 23 584 = 0.076‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 49 m |
| współrzędne GPS | 40° 39' 19.4" Północ, 74° 23' 23.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4520.5 km (2808.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5486.6 km (3409.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scotch Plains jako domyślne miasto
Pora dnia w Scotch Plains teraz
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 20:17 |

= 0.076‰ USA Populacja



