Aktualny czas lokalny w Scotchtown, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scotchtown? Odpowiedź: Scotchtown (New York) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scotchtown zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scotchtown Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Scotchtown info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 9 212 = 0.03‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 224 m |
| współrzędne GPS | 41° 28' 53.3" Północ, 74° 21' 36.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4612.3 km (2866 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5394.8 km (3352.1 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scotchtown jako domyślne miasto
Pora dnia w Scotchtown teraz
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 20:20 |

= 0.03‰ USA Populacja



