Aktualny czas lokalny w Scott, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scott? Odpowiedź: Scott (Louisiana) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scott zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scott Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Scott info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 8 614 = 0.028‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 13 m |
| współrzędne GPS | 30° 14' 8.7" Północ, 92° 5' 40.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3361.9 km (2089 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6645.2 km (4129.1 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scott jako domyślne miasto
Pora dnia w Scott teraz
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 20:02 |

= 0.028‰ USA Populacja



