Aktualny czas lokalny w Scotts Valley, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scotts Valley? Odpowiedź: Scotts Valley (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scotts Valley zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scotts Valley Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Scotts Valley info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 11 580 = 0.037‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 172 m |
| współrzędne GPS | 37° 3' 3.8" Północ, 122° 0' 52.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4119.7 km (2559.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5887.4 km (3658.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scotts Valley jako domyślne miasto
Pora dnia w Scotts Valley teraz
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 20:18 |

= 0.037‰ USA Populacja



