Aktualny czas lokalny w Scottsboro, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scottsboro? Odpowiedź: Scottsboro (Alabama) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scottsboro zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scottsboro Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Scottsboro info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 14 770 = 0.048‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 196 m |
| współrzędne GPS | 34° 40' 20.3" Północ, 86° 2' 2.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3855.2 km (2395.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6151.9 km (3822.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scottsboro jako domyślne miasto
Pora dnia w Scottsboro teraz
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 19:48 |

= 0.048‰ USA Populacja



