Aktualny czas lokalny w Scottsburg, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scottsburg? Odpowiedź: Scottsburg (Indiana) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Scottsburg zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Scottsburg Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Indiana/Indianapolis) »
| Scottsburg info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 747 = 0.022‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 173 m |
| współrzędne GPS | 38° 41' 8.2" Północ, 85° 46' 12.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4301.4 km (2672.8 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5705.6 km (3545.3 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scottsburg jako domyślne miasto
Pora dnia w Scottsburg teraz
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 20:57 |

= 0.022‰ USA Populacja



