Aktualny czas lokalny w Scottsdale, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Scottsdale? Odpowiedź: Scottsdale (Arizona) znajduje się w "MST" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to Nieaktywny ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 05:24 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Brak znanych zmian.
» Scottsdale Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Phoenix) »
| Scottsdale info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 217 385 = 0.701‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 382 m |
| współrzędne GPS | 33° 30' 33.2" Północ, 111° 53' 56.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3725.9 km (2315.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6281.2 km (3902.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Scottsdale jako domyślne miasto
Pora dnia w Scottsdale teraz
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.701‰ USA Populacja



