Aktualny czas lokalny w Sebastian, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sebastian? Odpowiedź: Sebastian (Florida) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sebastian zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sebastian Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Sebastian info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 21 929 = 0.071‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 13 m |
| współrzędne GPS | 27° 48' 59.1" Północ, 80° 28' 14.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3092.9 km (1921.8 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6914.2 km (4296.3 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sebastian jako domyślne miasto
Pora dnia w Sebastian teraz
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 20:10 |

= 0.071‰ USA Populacja



