Aktualny czas lokalny w Security-Widefield, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Security-Widefield? Odpowiedź: Security-Widefield (Colorado) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Security-Widefield zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Security-Widefield Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Security-Widefield info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 32 882 = 0.106‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1783 m |
| współrzędne GPS | 38° 44' 50.2" Północ, 104° 42' 51.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4308.3 km (2677 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5698.8 km (3541 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Security-Widefield jako domyślne miasto
Pora dnia w Security-Widefield teraz
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 20:13 |

= 0.106‰ USA Populacja



