Aktualny czas lokalny w Sedalia, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sedalia? Odpowiedź: Sedalia (Missouri) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sedalia zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sedalia Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Sedalia info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 21 387 = 0.069‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 282 m |
| współrzędne GPS | 38° 42' 16.1" Północ, 93° 13' 41.7" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4303.5 km (2674.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5703.5 km (3544 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sedalia jako domyślne miasto
Pora dnia w Sedalia teraz
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 20:27 |

= 0.069‰ USA Populacja



