Aktualny czas lokalny w Selma, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Selma? Odpowiedź: Selma (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Selma zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Selma Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Selma info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 23 219 = 0.075‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 100 m |
| współrzędne GPS | 36° 34' 14.8" Północ, 119° 36' 43.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4066.3 km (2526.7 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5940.8 km (3691.4 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Selma jako domyślne miasto
Pora dnia w Selma teraz
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 20:07 |

= 0.075‰ USA Populacja



