Aktualny czas lokalny w Selma, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Selma? Odpowiedź: Selma (Alabama) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Selma zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Selma Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Selma info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 20 756 = 0.067‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 45 m |
| współrzędne GPS | 32° 24' 26.5" Północ, 87° 1' 16" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3603.4 km (2239 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6403.7 km (3979.1 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Selma jako domyślne miasto
Pora dnia w Selma teraz
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 19:46 |

= 0.067‰ USA Populacja



