Aktualny czas lokalny w Seminole, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Seminole? Odpowiedź: Seminole (Texas) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Seminole zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Seminole Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Seminole info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 430 = 0.021‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1008 m |
| współrzędne GPS | 32° 43' 8.4" Północ, 102° 38' 41.7" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3638 km (2260.6 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6369.1 km (3957.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Seminole jako domyślne miasto
Pora dnia w Seminole teraz
![]() 06:45 |
![]() |
![]() 20:50 |

= 0.021‰ USA Populacja



