Aktualny czas lokalny w Sequim, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sequim? Odpowiedź: Sequim (Washington) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sequim zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 21 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sequim Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Sequim info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 606 = 0.021‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 56 m |
| współrzędne GPS | 48° 4' 46.3" Północ, 123° 6' 6.6" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 5345.9 km (3321.8 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 4661.1 km (2896.3 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sequim jako domyślne miasto
Pora dnia w Sequim teraz
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:58 |

= 0.021‰ USA Populacja



