Aktualny czas lokalny w Seward, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Seward? Odpowiedź: Seward (Nebraska) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Seward zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Seward Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Seward info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 964 = 0.022‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 456 m |
| współrzędne GPS | 40° 54' 25" Północ, 97° 5' 56.1" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4548.4 km (2826.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5458.6 km (3391.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Seward jako domyślne miasto
Pora dnia w Seward teraz
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 20:49 |

= 0.022‰ USA Populacja



