Aktualny czas lokalny w Shady Hollow, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shady Hollow? Odpowiedź: Shady Hollow (Texas) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shady Hollow zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shady Hollow Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Shady Hollow info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 004 = 0.016‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 234 m |
| współrzędne GPS | 30° 9' 53.7" Północ, 97° 51' 44" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3354 km (2084.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6653 km (4134 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shady Hollow jako domyślne miasto
Pora dnia w Shady Hollow teraz
![]() 06:31 |
![]() |
![]() 20:25 |

= 0.016‰ USA Populacja



