Aktualny czas lokalny w Shamokin, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shamokin? Odpowiedź: Shamokin (Pennsylvania) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shamokin zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shamokin Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Shamokin info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 7 374 = 0.024‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 219 m |
| współrzędne GPS | 40° 47' 20.3" Północ, 76° 33' 31.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4535.3 km (2818.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5471.8 km (3400 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shamokin jako domyślne miasto
Pora dnia w Shamokin teraz
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 20:26 |

= 0.024‰ USA Populacja



