Aktualny czas lokalny w Shasta Lake, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shasta Lake? Odpowiedź: Shasta Lake (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:42 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shasta Lake zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 17 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shasta Lake Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Shasta Lake info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 10 164 = 0.033‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 244 m |
| współrzędne GPS | 40° 40' 49.5" Północ, 122° 22' 15" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4523.2 km (2810.6 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5483.8 km (3407.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shasta Lake jako domyślne miasto
Pora dnia w Shasta Lake teraz
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 20:29 |

= 0.033‰ USA Populacja



