Aktualny czas lokalny w Shelbyville, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shelbyville? Odpowiedź: Shelbyville (Tennessee) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:42 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shelbyville zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 17 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shelbyville Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Shelbyville info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 20 335 = 0.066‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 237 m |
| współrzędne GPS | 35° 29' 0.3" Północ, 86° 27' 37" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3945.4 km (2451.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6061.7 km (3766.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shelbyville jako domyślne miasto
Pora dnia w Shelbyville teraz
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 19:51 |

= 0.066‰ USA Populacja



