Aktualny czas lokalny w Shenandoah, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shenandoah? Odpowiedź: Shenandoah (Pennsylvania) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 10:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shenandoah zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 15 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shenandoah Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Shenandoah info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 071 = 0.016‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 396 m |
| współrzędne GPS | 40° 49' 13.3" Północ, 76° 12' 2.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4538.8 km (2820.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5468.3 km (3397.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shenandoah jako domyślne miasto
Pora dnia w Shenandoah teraz
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 20:25 |

= 0.016‰ USA Populacja



