Aktualny czas lokalny w Sheridan, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sheridan? Odpowiedź: Sheridan (Wyoming) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sheridan zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sheridan Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Sheridan info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 17 444 = 0.056‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1147 m |
| współrzędne GPS | 44° 47' 49.9" Północ, 106° 57' 22.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4981 km (3095 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5026.1 km (3123.1 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sheridan jako domyślne miasto
Pora dnia w Sheridan teraz
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 20:41 |

= 0.056‰ USA Populacja



