Aktualny czas lokalny w Sherman Oaks, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sherman Oaks? Odpowiedź: Sherman Oaks (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sherman Oaks zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sherman Oaks Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Sherman Oaks info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 52 677 = 0.17‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 205 m |
| współrzędne GPS | 34° 9' 4" Północ, 118° 26' 57.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3797.2 km (2359.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6209.8 km (3858.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sherman Oaks jako domyślne miasto
Pora dnia w Sherman Oaks teraz
![]() 05:45 |
![]() |
![]() 19:56 |

= 0.17‰ USA Populacja



