Aktualny czas lokalny w Sherrelwood, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sherrelwood? Odpowiedź: Sherrelwood (Colorado) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sherrelwood zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sherrelwood Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Sherrelwood info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 18 287 = 0.059‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1618 m |
| współrzędne GPS | 39° 50' 15.9" Północ, 105° 0' 4.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4429.5 km (2752.4 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5577.5 km (3465.7 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sherrelwood jako domyślne miasto
Pora dnia w Sherrelwood teraz
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 20:17 |

= 0.059‰ USA Populacja



