Aktualny czas lokalny w Sherwood, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sherwood? Odpowiedź: Sherwood (Oregon) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sherwood zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sherwood Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Sherwood info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 18 194 = 0.059‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 60 m |
| współrzędne GPS | 45° 21' 23.4" Północ, 122° 50' 24.4" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 5043.2 km (3133.7 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 4963.9 km (3084.4 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sherwood jako domyślne miasto
Pora dnia w Sherwood teraz
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 20:46 |

= 0.059‰ USA Populacja



