Aktualny czas lokalny w Shiprock, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shiprock? Odpowiedź: Shiprock (New Mexico) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shiprock zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shiprock Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Shiprock info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 8 295 = 0.027‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1494 m |
| współrzędne GPS | 36° 47' 8" Północ, 108° 41' 13.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4090.2 km (2541.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5916.9 km (3676.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shiprock jako domyślne miasto
Pora dnia w Shiprock teraz
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 20:24 |

= 0.027‰ USA Populacja



