Aktualny czas lokalny w Shively, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shively? Odpowiedź: Shively (Kentucky) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 10:46 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shively zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 15 godziny), 13 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shively Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Kentucky/Louisville) »
| Shively info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 15 264 = 0.049‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 139 m |
| współrzędne GPS | 38° 12' 0.3" Północ, 85° 49' 21.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4247.4 km (2639.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5759.6 km (3578.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shively jako domyślne miasto
Pora dnia w Shively teraz
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 20:56 |

= 0.049‰ USA Populacja



