Aktualny czas lokalny w Shorewood, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Shorewood? Odpowiedź: Shorewood (Minnesota) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Shorewood zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Shorewood Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Shorewood info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 7 307 = 0.024‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 298 m |
| współrzędne GPS | 44° 54' 2.9" Północ, 93° 35' 20.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4992.5 km (3102.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5014.6 km (3115.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Shorewood jako domyślne miasto
Pora dnia w Shorewood teraz
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 0.024‰ USA Populacja



