Aktualny czas lokalny w Sierra Vista, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sierra Vista? Odpowiedź: Sierra Vista (Arizona) znajduje się w "MST" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to Nieaktywny ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:42 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Brak znanych zmian.
» Sierra Vista Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Phoenix) »
| Sierra Vista info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 43 888 = 0.141‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1416 m |
| współrzędne GPS | 31° 33' 16.3" Północ, 110° 18' 13.3" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3508.5 km (2180.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6498.5 km (4038 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sierra Vista jako domyślne miasto
Pora dnia w Sierra Vista teraz
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.141‰ USA Populacja



