Aktualny czas lokalny w Siesta Key, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Siesta Key? Odpowiedź: Siesta Key (Florida) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Siesta Key zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Siesta Key Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Siesta Key info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 565 = 0.021‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 6 m |
| współrzędne GPS | 27° 18' 7.2" Północ, 82° 33' 5.4" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3035.7 km (1886.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6971.4 km (4331.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Siesta Key jako domyślne miasto
Pora dnia w Siesta Key teraz
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 20:17 |

= 0.021‰ USA Populacja



