Aktualny czas lokalny w Silver City, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Silver City? Odpowiedź: Silver City (New Mexico) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Silver City zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Silver City Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Silver City info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 10 315 = 0.033‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1808 m |
| współrzędne GPS | 32° 46' 12.3" Północ, 108° 16' 49.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3643.7 km (2264.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6363.4 km (3954 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Silver City jako domyślne miasto
Pora dnia w Silver City teraz
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 20:12 |

= 0.033‰ USA Populacja



