Aktualny czas lokalny w Silver Springs, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Silver Springs? Odpowiedź: Silver Springs (Nevada) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Silver Springs zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Silver Springs Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Silver Springs info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 296 = 0.017‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1283 m |
| współrzędne GPS | 39° 24' 55.7" Północ, 119° 13' 28.6" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4382.6 km (2723.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5624.5 km (3494.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Silver Springs jako domyślne miasto
Pora dnia w Silver Springs teraz
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 20:13 |

= 0.017‰ USA Populacja



