Aktualny czas lokalny w Silvis, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Silvis? Odpowiedź: Silvis (Illinois) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Silvis zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Silvis Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Silvis info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 7 479 = 0.024‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 181 m |
| współrzędne GPS | 41° 30' 44.1" Północ, 90° 24' 54.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4615.7 km (2868.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5391.3 km (3350 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Silvis jako domyślne miasto
Pora dnia w Silvis teraz
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 20:24 |

= 0.024‰ USA Populacja



