Aktualny czas lokalny w Simsbury Center, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Simsbury Center? Odpowiedź: Simsbury Center (Connecticut) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Simsbury Center zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Simsbury Center Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Simsbury Center info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 836 = 0.019‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 87 m |
| współrzędne GPS | 41° 52' 51.2" Północ, 72° 48' 40.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4656.7 km (2893.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5350.3 km (3324.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Simsbury Center jako domyślne miasto
Pora dnia w Simsbury Center teraz
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 20:15 |

= 0.019‰ USA Populacja



