Aktualny czas lokalny w Sioux City, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sioux City? Odpowiedź: Sioux City (Iowa) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:42 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sioux City zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 17 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sioux City Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Sioux City info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 82 684 = 0.267‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 364 m |
| współrzędne GPS | 42° 29' 60" Północ, 96° 24' 1.1" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4725.6 km (2936.3 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5281.5 km (3281.8 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sioux City jako domyślne miasto
Pora dnia w Sioux City teraz
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 20:51 |

= 0.267‰ USA Populacja



