Aktualny czas lokalny w Sioux Falls, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sioux Falls? Odpowiedź: Sioux Falls (South Dakota) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:22 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sioux Falls zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 37 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sioux Falls Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Sioux Falls info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 153 888 = 0.496‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 449 m |
| współrzędne GPS | 43° 32' 59.9" Północ, 96° 42' 1.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4842.3 km (3008.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5164.8 km (3209.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sioux Falls jako domyślne miasto
Pora dnia w Sioux Falls teraz
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 20:56 |

= 0.496‰ USA Populacja



