Aktualny czas lokalny w Sitka, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sitka? Odpowiedź: Sitka (Alaska) znajduje się w "AKDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -8) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 05:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sitka zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 20 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sitka Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Sitka) »
| Sitka info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 8 881 = 0.029‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 3 m |
| współrzędne GPS | 57° 3' 11.3" Północ, 135° 19' 51.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 6343.7 km (3941.8 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 3663.3 km (2276.3 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sitka jako domyślne miasto
Pora dnia w Sitka teraz
![]() 04:22 |
![]() |
![]() 21:34 |

= 0.029‰ USA Populacja



