Aktualny czas lokalny w Skokie, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Skokie? Odpowiedź: Skokie (Illinois) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Skokie zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Skokie Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Skokie info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 64 784 = 0.209‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 187 m |
| współrzędne GPS | 42° 2' 0.1" Północ, 87° 44' 0.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4673.7 km (2904.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5333.4 km (3314 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Skokie jako domyślne miasto
Pora dnia w Skokie teraz
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 20:15 |

= 0.209‰ USA Populacja



