Aktualny czas lokalny w Skowhegan, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Skowhegan? Odpowiedź: Skowhegan (Maine) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Skowhegan zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Skowhegan Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Skowhegan info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 6 297 = 0.02‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 50 m |
| współrzędne GPS | 44° 45' 54.2" Północ, 69° 43' 9.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4977.4 km (3092.8 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5029.7 km (3125.3 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Skowhegan jako domyślne miasto
Pora dnia w Skowhegan teraz
![]() 04:59 |
![]() |
![]() 20:12 |

= 0.02‰ USA Populacja



