Aktualny czas lokalny w Sleepy Hollow, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Sleepy Hollow? Odpowiedź: Sleepy Hollow (New York) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:41 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Sleepy Hollow zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 18 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Sleepy Hollow Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Sleepy Hollow info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 9 870 = 0.032‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 34 m |
| współrzędne GPS | 41° 5' 8.3" Północ, 73° 51' 30.5" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4568.3 km (2838.6 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5438.8 km (3379.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Sleepy Hollow jako domyślne miasto
Pora dnia w Sleepy Hollow teraz
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 20:16 |

= 0.032‰ USA Populacja



