Aktualny czas lokalny w Smithfield, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Smithfield? Odpowiedź: Smithfield (Virginia) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Smithfield zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Smithfield Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Smithfield info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 8 089 = 0.026‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 10 m |
| współrzędne GPS | 36° 58' 56.5" Północ, 76° 37' 51.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4112.1 km (2555.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5895 km (3663 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Smithfield jako domyślne miasto
Pora dnia w Smithfield teraz
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 20:16 |

= 0.026‰ USA Populacja



