Aktualny czas lokalny w Snowflake, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Snowflake? Odpowiedź: Snowflake (Arizona) znajduje się w "MST" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to Nieaktywny ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Brak znanych zmian.
» Snowflake Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Phoenix) »
| Snowflake info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 5 590 = 0.018‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1703 m |
| współrzędne GPS | 34° 30' 48.1" Północ, 110° 4' 42.4" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3837.5 km (2384.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6169.5 km (3833.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Snowflake jako domyślne miasto
Pora dnia w Snowflake teraz
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 0.018‰ USA Populacja



