Aktualny czas lokalny w Snyder, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Snyder? Odpowiedź: Snyder (Texas) znajduje się w "CDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -5) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Snyder zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Snyder Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Chicago) »
| Snyder info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 11 202 = 0.036‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 709 m |
| współrzędne GPS | 32° 43' 4.4" Północ, 100° 55' 3.4" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3637.9 km (2260.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6369.2 km (3957.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Snyder jako domyślne miasto
Pora dnia w Snyder teraz
![]() 06:38 |
![]() |
![]() 20:43 |

= 0.036‰ USA Populacja



