Aktualny czas lokalny w Socastee, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Socastee? Odpowiedź: Socastee (South Carolina) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Socastee zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Socastee Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Socastee info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 19 952 = 0.064‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 0 m |
| współrzędne GPS | 33° 41' 0.6" Północ, 78° 59' 54.1" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3745.3 km (2327.2 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6261.8 km (3890.9 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Socastee jako domyślne miasto
Pora dnia w Socastee teraz
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 20:17 |

= 0.064‰ USA Populacja



