Aktualny czas lokalny w Socorro Mission Number 1 Colonia, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Socorro Mission Number 1 Colonia? Odpowiedź: Socorro Mission Number 1 Colonia (Texas) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 07:42 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Socorro Mission Number 1 Colonia zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 18 godziny), 17 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Socorro Mission Number 1 Colonia Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Socorro Mission Number 1 Colonia info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 28 637 = 0.092‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1109 m |
| współrzędne GPS | 31° 38' 10.4" Północ, 106° 17' 25.9" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3517.6 km (2185.7 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6489.4 km (4032.4 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Socorro Mission Number 1 Colonia jako domyślne miasto
Pora dnia w Socorro Mission Number 1 Colonia teraz
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 20:02 |

= 0.092‰ USA Populacja



