Aktualny czas lokalny w Socorro, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Socorro? Odpowiedź: Socorro (New Mexico) znajduje się w "MDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -6) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 08:47 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Socorro zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 17 godziny), 12 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Socorro Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Denver) »
| Socorro info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 9 051 = 0.029‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 1405 m |
| współrzędne GPS | 34° 3' 30.2" Północ, 106° 53' 29.1" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3786.9 km (2353.1 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6220.1 km (3865 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Socorro jako domyślne miasto
Pora dnia w Socorro teraz
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 20:10 |

= 0.029‰ USA Populacja



