Aktualny czas lokalny w Soddy-Daisy, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Soddy-Daisy? Odpowiedź: Soddy-Daisy (Tennessee) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 10:46 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Soddy-Daisy zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 15 godziny), 13 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Soddy-Daisy Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Soddy-Daisy info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 12 714 = 0.041‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 211 m |
| współrzędne GPS | 35° 14' 9.2" Północ, 85° 11' 26.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 3917.9 km (2434.4 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 6089.2 km (3783.7 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Soddy-Daisy jako domyślne miasto
Pora dnia w Soddy-Daisy teraz
![]() 06:29 |
![]() |
![]() 20:46 |

= 0.041‰ USA Populacja



