Aktualny czas lokalny w Soledad, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Soledad? Odpowiedź: Soledad (California) znajduje się w "PDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -7) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 06:39 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Soledad zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 19 godziny), 20 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Soledad Zmiana czasu 2026, 2027 (America/Los_Angeles) »
| Soledad info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 25 738 = 0.083‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 57 m |
| współrzędne GPS | 36° 25' 28.9" Północ, 121° 19' 34.8" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4050 km (2516.6 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5957 km (3701.5 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Soledad jako domyślne miasto
Pora dnia w Soledad teraz
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 20:13 |

= 0.083‰ USA Populacja



