Aktualny czas lokalny w Somers Point, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Somers Point? Odpowiedź: Somers Point (New Jersey) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 10:46 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Somers Point zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 15 godziny), 13 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Somers Point Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Somers Point info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 10 795 = 0.035‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ 11 m |
| współrzędne GPS | 39° 19' 3.4" Północ, 74° 35' 40.6" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4371.7 km (2716.5 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5635.4 km (3501.6 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Somers Point jako domyślne miasto
Pora dnia w Somers Point teraz
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 20:14 |

= 0.035‰ USA Populacja



