Aktualny czas lokalny w Somerset, Stany Zjednoczone
Pytanie: Która jest godzina w Somerset? Odpowiedź: Somerset (Massachusetts) znajduje się w "EDT" strefie czasowej [*1] (GMT przesunięcie czasu w godzinach: -4) a czas letni to aktywny (+ 1h) ⇒ Bieżący czas lokalny to (w momencie wygenerowania tej strony): wtorek, 26. Maj 2026, 09:40 Odśwież stronę, jeśli to konieczne
Zmiana czasu
Somerset zmieni się na Zimowy czas 02:00, niedziela, 01 Listopad 2026. Zestaw zegara: -1 g. Pozostały czas: 158 dzień, 16 godziny), 19 minuty. (w momencie wygenerowania tej strony)
» Somerset Zmiana czasu 2026, 2027 (America/New_York) »
| Somerset info: | |
|---|---|
| Kraj: | Stany Zjednoczone |
| Waluta: | USD, Dollar |
| Kontynent: | Ameryka północna |
| Populacja: | ≈ 18 165 = 0.059‰ USA Populacja |
| Wysokość nad poziomem morza: | ≈ -9 m |
| współrzędne GPS | 41° 46' 10.4" Północ, 71° 7' 43.2" Zachód |
| Odległość od * Równik: | 4644.3 km (2885.9 mi) |
| Odległość od * Biegun północny: | 5362.7 km (3332.2 mi) |
| Języki: [*2] | język angielski/Stany Zjednoczone (+3) |
| Rodzaj gniazdka | 120 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Ustaw Somerset jako domyślne miasto
Pora dnia w Somerset teraz
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 20:08 |

= 0.059‰ USA Populacja



